סל קניות ( פריט)

אין לך פריטים בסל הקניות שלך.

סך ביניים: 0.00 ₪

אודות MyVinilo

מותג מוביל

בMyVinilo אנחנו מקדישים את עצמנו באופן בלעדי לעיצוב וייצור מדבקות ויניל דקורטיביים מודבקים עצמם עם חומרים מקצועיים כיתה. MyVinilo הוא מותג מוכר שנבחר על ידי מגזין TIME.

בקלות להציב בכל מקום שאתה רוצה כמו מדבקות פשוטות

העיצובים שלנו מגיעים עם אלמנטים נפרדים מאפשרים שימוש נוח של מיקום והתאמה מושלם למרחב הרצוי שנמדד.

המודלים המורכבים מגיעים עם תבנית המאפשרת לך לשחזר את העיצוב בצורה מדויקת אבל אתה תמיד יכול לקבל את החופש של יצירת הקומפוזיציה שלך.

הם יכולים להתאים לכל משטח שטוח, קיר, זכוכית, רהיטים, דלת, מראה, ...

אנו משתמשים בחומר להסרה שמאפשר לתיקון טעויות ברגע של המיקום שלה.

ב48h בבית שלך

כל המדבקות ויניל שלנו מגיעים בתוך התיקייה של מעצב שהופך אותו את המתנה המושלמת. זמן המשלוח הוא 48h מרגע התשלום הוא אישר, באמצעות SEUR שירות תחבורה המובילה.

אודותינו

MyVinilo הוא מותג חלוץ במדבקות ויניל דקורטיביות. פרויקט ממרסלה גומז, מעצב, יוצר של MyVinilo המותג ושיתוף הבעלים של חנות עיצוב L'Appartement.

בשנת 2005 נפתח החנות הראשונה L'Appartement בברצלונה. הרעיון מאחורי MyVinilo נולד בשנת 2006 כהצעה חדשה לקירות להמציא מחדש, והחל משנת 2007, המעצב שעושה את זה באופן בלעדי מדבקות. אלה הם מדבקות קיר מודבקים עצמם המאפשרים הפיכה כל סביבה מקורה בדקות, וכתוצאה מכך אישית, מקורית, מהנה או אטמוספרות מתוחכמות.

בשנת 2007 החנות המקוונת למותג נפתחה באמצעות כתובת www.myvinilo.com. בשנת 2008, MyVinilo נקרא כמוצר מגמה האחרון על ידי מגזין טיימס.

אם יש לך שאלות נוספות לשלוח לנו דואר אלקטרוני.